Księgowość

Ty rozwijasz swoją firmę – księgowością zajmiemy się my. Indywidualny księgowy pomoże Ci przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej.

Przeprowadzi Cię przez trudny proces formalności związany z zarejestrowaniem własnej firmy. Zyskasz optymalny wybór formy działalności gospodarczej, zoptymalizowaną księgowość oraz zminimalizujesz wydatki fiskalno-księgowe.
NOWOCZESNA KSIĘGOWOŚĆ
Otrzymasz nowoczesną księgowość dostępną przez Internet z każdego miejsca na świecie. Dostęp do wszystkich dokumentów księgowych jeszcze nigdy nie był taki prosty. Jednym kliknięciem wygenerujesz każdy niezbędny druk np. PIT, VAT lub pliki JPK.
CHMURA FAKTUR
Rewolucja w wystawianiu, przechowywaniu i przekazywaniu dokumentów księgowych. Głównym celem nowego przedsięwzięcia jest wyeliminowanie z życia gospodarczego w Polsce papierowych faktur. Chmura faktur zintegrowana jest z systemem księgowym oraz rachunkiem bankowym. Dzięki temu rozwiązaniu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu szybko wystawisz i wyślesz fakturę online.
KADRY I PŁACE
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. Jeśli nie chcesz tracić czasu i energii na formalności związane z rozliczeniem kadrowo-płacowym pracowników – powierz to nam. Będziesz miał pewność najwyższej jakości usług na każdym etapie zatrudnienia pracowników.
OPTYMALIZACJA FINANSOWA
W ramach usługi przeprowadzimy optymalizację finansową zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Doradzimy, wskazując najlepsze w danym biznesie rozwiązania. Załatwiamy wszystkie uciążliwe procedury.
RACHUNEK FIRMOWY – FIRMA TO JA
Przewaga technologii dla Twojej firmy. Połączenie rachunku firmowego z księgowością dostępne online 24/7. Wszystko na wyciągnięcie ręki w jednym, intuicyjnym panelu Twojej przeglądarki internetowej!
FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI – KREDYT, LEASING, FAKTORING
W TaxCare otrzymasz wsparcie Twojego businessu w nowoczesnym wydaniu. Dzięki doradcom pomożemy w zdobyciu funduszy na rozpoczęcie działalności oraz rozwój Twojej firmy.
USŁUGI DODATKOWE – PRAWNY, IT, MEDYCZNY
Aby business dobrze prosperował nie wystarczy tylko nowoczesna księgowość i możliwość finansowania działalności. W dzisiejszych czasach potrzebne jest wsparcie dodatkowe. Dlatego dajemy możliwość skorzystania z abonamentu prawnego, IT oraz pakietu medycznego dla Ciebie oraz Twojej rodziny.

Zakres usług:

 • Księgowość
 • Abonament prawny
 • Abonament medyczny
 • Abonament IT
 • Konto firmowe
 • Leasing firmowy
 • Kredyt firmowy
 • Faktoring

Dlaczego my?

Iwona Myśliborska właściciel placówki Tax Care w Grodzisku Mazowieckim

Działam aktywnie w branży jako samodzielny przedsiębiorca od 2007 r. Posiadam Certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 24898/2008 oraz jestem zweryfikowana przez Centrum Informacji Księgowej. Dzięki współpracy z Tax Care mogę zaoferować dostęp do biura księgowego online 24/7 oraz pakiet usług dodatkowych takich jak konto firmowe, finansowanie działalności, leasing, faktoring, abonament prawny, IT jak też pakiet medyczny. Polecam się zarówno doświadczonym biznesmenom jak też zaczynającym prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc.
Zostaw kontakt do siebie!

Obowiązek informacyjny:
Do wysłania zgłoszenia wymagana jest akceptacja obowiązku informacyjnego

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Rachunkowe.

2. Z powołanym w Biurze Rachunkowym Inspektorem Ochrony Danych możesz się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod adres siedziby Biura Rachunkowego (z dopiskiem „IOD”) lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: IOD@taxcare.pl.

3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:

 1. w celach marketingowych (uwzględniających profilowanie w tych celach) – na podstawie zgody, która może być wycofana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem) lub prawnie uzasadnionych interesów Biura Rachunkowego do których należy marketing bezpośredni produktów i usług Biura Rachunkowego.,
 2. w celu podjęcia na Twoje żądanie działań zmierzających do zawarcia Umowy oraz w celu realizacji zawartej z Tobą Umowy (jeśli Twoim życzeniem będzie zawarcie Umowy z Biurem Rachunkowym – z uwagi na okoliczność, że przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do wykonania tej Umowy (np. w związku z koniecznością przesyłania do Ciebie korespondencji),
 3. w celu wypełnienia przez Biuro Rachunkowe obowiązków prawnych spoczywających na Biurze Rachunkowym w związku z koniecznością przechowywania dokumentów przez okresy wynikające z przepisów prawa,
 4. w wewnętrznych celach administracyjnych Biura Rachunkowego., w tym w celach statystycznych, jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Biura Rachunkowego.
 5. w sytuacji niewywiązywania się z Umowy (o ile dojdzie do jej zawarcia) także w celach windykacyjnych – na podstawie przepisów ustawy Kodeks cywilny oraz w oparciu o prawnie uzasadniony interes Biura Rachunkowego jakim jest dochodzenie roszczeń,
 6. w celu rozpatrywania Twoich potencjalnych reklamacji oraz dochodzenia lub obrony praw przed sądem – na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Biura Rachunkowego polegających na konieczności ustosunkowania się do zarzutów i w celu obrony przed potencjalnymi roszczeniami,
 7. w celu analitycznym oraz badania Twojej satysfakcji – będących realizacją prawnie uzasadnionych interesów Biura Rachunkowego jakimi są doskonalenie prezentowanych przez Biuro Rachunkowe produktów i usług pod kątem Twojego zapotrzebowania i zadowolenia.

4. Twoje dane nie będą udostępniane odbiorcom danych, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych przepisami prawa (jak np. Urząd Skarbowy, Policja, ZUS) lub biur informacji gospodarczej (w sytuacji wystąpienia określonych opóźnień w spłacie), chyba, że na podstawie Twojej odrębnej zgody, podmiotom powiązanym kapitałowo z Biurem Rachunkowym. Dane mogą być także przekazywane partnerom biznesowym Biura Rachunkowego z którymi Biuro Rachunkowe współpracuje w celu wywiązania się z postanowień zawartej z Tobą Umowy lub innym podwykonawcom, jak np. podmioty dostarczające usługi informatyczne.

5. Twoje dane przechowywane będą do czasu upływu terminów wynikających z przepisów prawa w zakresie konieczności przechowywania dokumentacji, np. księgowo – podatkowej oraz przedawnienia roszczeń, a w sytuacji kiedy przetwarzanie odbywa się wyłącznie na podstawie Twojej zgody (np. w celach marketingowych) – do czasu jej wycofania. W innych sytuacjach, kiedy nie dojdzie do zawarcia Umowy i nie będzie zachodziła inna podstawa przetwarzania danych, Biuro Rachunkowe zastosuje wobec Twoich danych wewnętrzną procedurę usuwania danych zbędnych, przewidującą niszczenie danych o takim charakterze co najmniej raz w roku.

6. Stosownie do Twojej sytuacji – masz prawo dostępu do danych, uzyskania kopii danych, żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, kiedy są one przetwarzane przez Biuro Rachunkowe na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Biura Rachunkowego np. w celach marketingowych (w tym wobec profilowania w tych celach).

8. Masz prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem – o ile przetwarzanie danych opiera się wyłącznie na Twojej zgodzie.

9. Podanie danych osobowych przez Ciebie jest dobrowolne, jednak niezbędne do zaistnienia możliwości przedstawienia Tobie przez Biuro Rachunkowe oferty produktowej lub do zawarcia z Biurem Rachunkowym Umowy.